Telefon: 274 711 116

Email: info@fontis.cz

FONTIS FACILITY MANAGEMENT

Nabízíme služby:

Správa budov

Naše společnost nabízí služby  v oblasti Facility Managementu budov a kancelářských prostor. Tam, kde provozujete svoji administrativní či obchodní činnost, přebíráme na sebe odpovědnost za zajištění všech podpůrných činností, které jsou nezbytné pro bezproblémový chod firmy, ale i vizitkou obchodním partnerům. Svěřte starosti našim kvalifikovaným pracovníkům, kteří se dobře postarají o provoz i správu Vašich prostor, s nabídkou operativní stavební pohotovosti.

Správa a pronájem autoparku

Nabízíme správu vozového parku, neboli fleet management se širokou škálou služeb. Spravovat vozový park, to je zajištění komplexních služeb spojené s pořízením, správou, provozem, údržbou, obnovou ale i s následným odprodejem vozidel. Nemusíte se starat o servisní prohlídky, o opravy vozů, pneuservis včetně nákupu pneumatik, neplatíte za náhradní vozidlo, pojištění, dálniční poplatky, silniční daň, odpadnou Vám starosti s odpisem vozidel, likvidací škodních událostí atd. To vše vede k úspoře času Vašich zaměstnanců, zjednodušení administrativy a zejména ke snížení nákladů na Vaše firemní vozidla. Využijte našich zkušeností a znalostí včetně zázemí naší společnosti a svěřte nám svůj vozový park.

Dedikované servery, Cloud, WorkFlow dokumentů, Zálohy

Získejte dedikovaný server s dostatečnou diskovou kapacitou pro ukládání, archivování a zálohování velkých datových objemů s tím nejlepším poměrem cena/kapacita. V naší nabídce naleznete servery osazené výkonnými procesory a odolnými disky. V závislosti na svých individuálních potřebách Vám můžeme zajistit https, správu domén a dns záznamů, Cloud, vynikající antivirovou ochranu Vašich dat atd. Volte garantované dedikované zdroje pro optimální dostupnost svých dat.

Přesunout se na začátek